Moda Sohbet Odaları

Moda Sohbet Odaları
Tüketim trendlerini belirleyen, toplumun beğeni ve özenti ihtiyaçlarını karşılayan geçici yenilikler olarak bakabiliriz moda kavramına. Peşinden sürüklediği büyük bir insan topluluğu olsa da, moda ‘kendine yakışanı giymektir’ anlayışını benimsemiş kişilerin sayısı da az değil, Ama şu bir gerçek ki; moda sohbet, kenarından köşesinden hepimizin hayatında belli bir öneme sahiptir.

Özellikle bayanlar arasındaki chat konularından biri de şüphesiz modadır. Yeni kıyafetler,ayakkabılar, çantalar, makyaj, saç stilleri, ev eşyaları kozmetik ürünleri… Say say bitmez moda muhabbetleri. Hal böyle olunca, tüketim toplumu haline gelmek ve değerlerin yavaş yavaş doyumsuzluk haline dönüşmesi içten bile değil.

Sonra da ‘hiç bir şeyin kıymeti kalmadı’ serzenişlerini daha çok duyar olduk. Genel olarak buna dur deme şansımız olmadığına göre, yapacağımız şey, sırf moda diye gereksiz tüketimden kaçınmak, daha mutlu bir gelecek için küçücük şeylerin bile değerini bilmek olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Taksim Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum

  1. sohbet modasıda son derece revaçta ???? üstüne büyük gelen cümleleri kurmaya çalışanlarında, şekilsiz durdukları aşikar.. konu ile alakası yok ama içimden geldi. emeğinize sağlık.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*