Sohbet Girişi

Hakkımızda

SuperAlem.Org‘nin Amaçları ve Geçmişi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

SuperAlem.Org ailesi olarak, amacımız sizlere nezih, kaliteli ve samimi bir sohbet platformu sunmaktır. 2006 yılında başlayan bu yolculukla, sizlere dostça, arkadaşça ve saygılı bir ortamda bir araya gelme fırsatı sunmayı hedefledik. Bugün, yılların verdiği deneyimle kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz ve bunu ücretsiz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sizleri, SuperAlem.Org‘ye katılmaya ve bu seçkin sohbet ortamında yer alarak zamanınızı değerlendirmeye davet ediyoruz. Amacımız, kendinizi evinizde hissedeceğiniz, kaliteli ve güvenilir bir platform oluşturarak, sizlere en iyi deneyimi sunabilmektir.

SuperAlem.Org Neden Kuruldu?

SuperAlem.Org, ülkemizde ve dünyada online sohbet kültürünün geliştiği 90’lı yılların başında ortaya çıkmıştır. Bu dönemde internet hızları yavaş olduğu için video sohbet, sesli chat veya kameralı sohbet gibi uygulamalar yaygın değildi. IRC tabanlı sohbet siteleri ise insanların sanal ortamda yeni insanlarla tanışmasını sağlayan önemli bir mecra haline geldi. Bu noktada, SuperAlem.Org olarak amacımız, gelişen teknolojiyi kullanarak insanlara en iyi sohbet deneyimini sunmaktı. Tamamen ücretsiz hizmet sunan sitemizde kimlik bilgilerinizi paylaşmadan, güvenli bir şekilde sohbet edebilir, harika müzikler eşliğinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yarışma ve oyun kanallarımızda bilgi seviyenizi artırabilir, ödüllü yarışmalara katılabilirsiniz. Ayrıca, mobil sohbet chat programları ile dilediğiniz yerden platformumuza erişebilirsiniz.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

SuperAlem.Org olarak vizyonumuz, kullanıcılarımıza güvenilir ve rahat bir sohbet ortamı sunarak, onların eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirmesini en iyi şekilde sağlamaktır. Misyonumuz ise, Türk ahlak yapısına uygun, seviyeli bir sohbet ortamı oluşturarak, kalıcı arkadaşlıkların kurulmasına katkı sağlamak ve kullanıcılarımıza seviyeli bir platformda hizmet sunmaktır.

Sizleri de SuperAlem.Org ailesine katılmaya davet ediyor, sizlerle birlikte Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve sevilen sohbet sitesi olmanın gururunu yaşıyoruz.

Saygılarımızla,

SuperAlem.Org Yönetimi

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap