Kültürel Sohbet Odaları

Kültürel Sohbet Odaları
Geçmişten günümüze süregelen maddi ve manevi bütün değerlerimizdir kültür. Toplumu bir arada tutan ve birlik beraberlik duygularını güçlendiren en önemli unsurların başında kültürel değerlerimiz gelir.

Bizi ortak paydada birleştiren, toplum olmanın bilincini aşılayan kültür miraslarına sahip çıkmamız, yaşatmak için de elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Özellikle genç nesillerin manevi kültür zenginliklerini öğrenmeleri için sohbet ortamları oluşturmak, sosyal etkileşim kurmanın en faydalı yollarından bir tanesidir.

Çünkü kültür öğrenme ile kazanılır ve nesilden nesile bu yolla aktarılır. Kültürel Sohbet etmenin bütünleştirici özelliği ile uyum ve ahenk içerisinde, ideal bir toplum olma yolunda hızla ilerleyebiliriz. Millet olarak bir çok kültür zenginliğini içinde barındıran bizler, değerlerimize sahip çıkmalı ve hoşgörüyle yoğurduğumuz ülkemizi geleceğe en iyi şekilde taşımalıyız.

Bir önceki yazımız olan Taksim Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

6 Yorum

  1. kültürel zenginlikleri olanlar manevi değerleri her zaman ön planda tutar. tabi bunun farkında bilincinde olan toplumun bireyleri arasında kültürel sohbet bağlarıda çok güçlüdür. günümüzden bakınca kültürel değerleri bozulmuş yozlaşmış halde tüketme toplumuna doğru ilerliyoruz. emeğinize sağlık.

  2. Bazı değerlerde yozlaşmalar olsa da, dünya geneline bakacak olursak, bizim ülkemizin kültürel bağlarının ne kadar güçlü olduğunu görebiliriz. Teşekkürler yorumunuz için.

  3. İnanılmaz bir sohbet ortamı var , bende yeni katıldım ve gerçekten çok memnunum. Sohbet muhabbet etmek isteyenlerin muhakkak uğraması gereken bir yer

  4. Sohbet sitemizde her daim huzur ve mutluluk olmasını diliyor iken sizlerin makalelerini yakından takip ediyoruz teşekkürler.

  5. ilk defa qirmis olmama rağmen yillarin samimiyeti tadinda muhabbet ortami sağlanan bu site icin emeği gecen herkese sayqilar sevqiler selamlar.

  6. Kaliteden ödün vermeden, dostça sohbet arıyorsanız doğru adrestesiniz. Aile ortamının samimiyetinde sohbet etmek istiyorsanız giriş yapmanız yeterli 🙂

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*