Sohbet Girişi

Mirc İndir

mIRC, sohbet programlarının atası olarak kabul edilebilecek, IRC sunucularına bağlanıp sohbet etmeyi sağlayan bir istemci programdır. Khaled Mardam-Bey tarafından geliştirilmiştir. Mirc – IRC Sohbet platformu için en çok kullanılan masaüstü programıdır. mIRC ismini yapımcısı Khaled Mardam bey’in isminin baş harfinden almıştır.

Superalem Sohbet Web sayfasının mirc download indirme sayfasından şimdi ücretsiz olarak ister mirc indirin isterseniz de sohbet odalarına katılıp sohbet edin. Superalem mirc için Hiçbir üyelik veya özel bilgi gereksinimi olmadan şimdi sohbet etmeniz için yapmanız gerekenlar gayet basit. Tek yapmanız gereken Mirc indirme kısmına tıklayarak Mirci indirmek.

Sizlerde Superalem Sohbet Türkçe mIRC indirip kesintisiz ve daha pratik sohbet edebilirsiniz. Sohbet etme anlayışına yeni bir bakış açıcı getiren Superalem mirc kullanıcına daha fonksiyonel ve kolay sohbet etme imanı sunuyor. Superalem Mirc kullanıcılarını Web tarayıcısına bağlı kalmadn daha çok kanal ve özel pecere açma imkanı, düzenlene bilir arayüz ve kendinize göre tasarlayabildiğiniz kullanıcı ekranı en büyük avantajlarından birisidir. Mirc Sohbet odalarımız her yaş kullanıcıya hitap etmektedir. Türkçe Mirc en iyi Google Chrome`den indirilir.

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap