Sohbet Girişi

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı (Site Kullanım Koşulları)

SuperAlem.ORG İnternet Sitesine hoş geldiniz. Bu bölüm, İnternet Sitesini (Site) ziyaret ve kullanım koşullarını içermektedir.

Bu İnternet Sitesinin içerisinde bulunan her hangi bir sayfasına girilmesi halinde  aşağıda belirtilen şartlar kabul edilmiş sayılır. Bu  şartların kabul edilmemesi durumunda İnternet Sitesine girilmemelidir.

Bu İnternet Sitesi içeriğinde yer almakta olan tüm eserler (resim, makale, yazı, görüntü, fotoğraf, video, müzik vb.) SuperAlem.ORG (Site) ait olup, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Bu hakları ihlal eden kişiler, 5846 sayılı Fikir ve Sanat eserleri Kanunu ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununda yer alan hukuki ve cezai yaptırımlara tabi olurlar. SuperAlem.ORG olası izinsiz içerik kopyalama veya tasarımla ilgili olan kopyalamalarla  ilgili yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

SuperAlem.ORG Sitenin kullanımı, aşağıdaki esas ve şartlara tabidir.

  1. SuperAlem.ORG Sitesinde yer alan tüm eserler SuperAlem Yönetiminden izin alınmaksızın değiştirilemez, yayımlanamaz,çoğaltılamaz, dağıtılamaz, başka bir lisana çevrilerek uygulanamaz.
  2. Siteyi kullanan kişinin, kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan “Kullanıcı Sözleşmesi” kabul edilmiş sayılır. SuperAlem, ” Kullanıcı Sözleşmesi “, değişiklikleri çevrim içi yayınlamak koşulu ile her an değiştirme hakkını saklı tutar. Çevirim içi yayınlanan değişikliklerden zamanında haberdar olmak için ” Kullanıcı Sözleşmesi ” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumluluğundadır. Yapılan değişikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kişi, ” Kullanıcı Sözleşmesi “ndeki değişiklikleri kabul etmiş sayılır.
  3. SuperAlem.ORG Sitesindeki yazılı veya görsel materyal hiç bir şekilde değiştirilemez, telif hakkı ibareleri silinerek kullanılması yasaktır.
  4. SuperAlem.ORG Web sitesinden yazılı ve/veya görsel nitelikte bilgi indirme ve baskı alma gibi çoğaltma yahut internet sitelerinde kullanmak kesinlikle yasaktır.
  5. SuperAlem.ORG Web sitesinde yer alan eserlerin bütünü veya bir kısmı değiştirilerek veya başka bir suretle diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılması yasaktır.
  6. SuperAlem.ORG Site Yönetimi tarafından kullanıcılarına sunduğu bilgilerin doğru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin doğruluğu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. SuperAlem yanlış veya eksik bilgiden kesinlikle sorumlu değildir.
  7. SuperAlem.ORG web sitesinde bulunan tasarımla ilgili Logo ve resimler kopyalanamaz farklı internet sitesinde kullanılamaz.

 

SuperAlem.ORG WordPress Teması İstanbul 3.Noterliği tarafından SuperAlem.ORG adına lisanslı olarak tescillenmiştir. Muhtemel bir illegal kullanım/paylaşım durumunda suçlu durumuna düşeceğinizi hatırlatırız. Gerekli hallerde tescil belgeleri sunulabilir.

SuperAlem.ORG İnternet Sitesinde yer alan İnternet sayfalarına ilişkin tüm haklar saklıdır.

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap