Sohbet Girişi

iyi adamlar bir gün kazanacaktır.

iyi adamlar bir gün kazanacaktır.

Kadınlar neden kötü adamlarla beraber olur?

Merhaba beyler. Bugün iyi adamları sevindirici bir yazı yazayım istedim. Evet başlıkta gördüğünüz gibi iyi adamlar bir gün kazanacaktır.Tabi buna kazanmak denirse.

iyi adamlar bir gün kazanacaktır.

Günümüz kızlarının tabiri caizse p*ç adamları tercih ettiğini biliyoruz. Defalarca ve defalarca şahit olmuşuzdur, belki kendimiz de yaşamışızdır. Kızlar piç adamları iyi adamlardan daha çok severler. Sebebi ise kendisine tanrıça muamelesi yapmamasıdır. Çünkü kızlarımıza her gün gerek sosyal medya üzerinden gerek gerçek hayatta onlarca erkek yürümektedir. Hepsi “googlede kız tavlama taktikleri” yazınca çıkan sonuçlara göre hareket ederler. Kıza iltifat ederler, onun ne kadar güzel olduğunu defalarca söyler dururlar. Onlara buluşmaya giderken çiçek alırlar. Muhtaçlık sergileyerek kızı kıskanıp kısıtlarlar. Kızı kaybetmekten korktukları için sürekli diken üstünde olurlar. Pahalı hediyeler ile kızı tavlamaya çalışırlar. Kız eski sevgililerini anlatır ve erkek onu dinleyip destek olur. Sonuç olarak hiç bir işe yaramaz. Kızlar böyle erkeklere ne çekim ne cinsel çekim hissederler.

İyi Adamlar Neden Kaybeder?

Yıllarca öğrendiklerinizi unutun. Defalarca söyledim bunlar bir işe yaramıyor. Kızlar sizin bildiğiniz gibi düşünüp karar vermiyor. Onlar duygularının kölesi. Sürekli duygu değişimi içindeler. Kızlar gizemli erkekleri ister. Kızlar kendilerine muhtaç olmayan erkekleri ister. Kızlar kendilerine tapmayan erkekleri ister. Çünkü sıkılmışlardır artık herkesin aynı şekilde yaklaşmalarından. Diyorum ya her gün onlarca kişi yazıyor bu kızlara. En çirkininden en güzeline kadar onlarca erkek yazıyor. Siz onlar gibi davranırsanız onlardan bir farkınız olmaz ve fark edilmezsiniz. Kız kendisine tapan erkek yerine kendisine köpek muamelesi yapan erkekleri bile tercih edebilir sırf diğer erkeklerden sıkıldığı için. Görüyorsunuz işte çevrenizde, oğlan kıza küfür ediyor, bağırıyor çağırıyor kıza ne yaparsa yapsın kız vazgeçmiyor. Bunun sebebi oğlanın kıza muhtaç olmaması ve yukarıda bahsettiğim iyi adam davranışlarını sergilememesidir. Farklı olmasıdır yani.

Kızlar neden kötü çocuklara ilgi duyar?

Kızların bilinç altı savunma mekanizması oluşturmuştur evrimsel süreç boyunca. Yani sizler kıza ilk buluşmada çiçek alırsanız kızın savunma radarına yakalanırsınız ve elenirsiniz. Bu kadar basit. Shit testlerin sebebi bu zaten. Shit test nedir? Kız sizin gerçekten erkek olup olmadığınızı test etmesidir. Shit testle ilgili yazı yazmıştım zaten tekrar yazmaya gerek yok. Bulabilirsiniz site içerisinde.

Buraya kadar anladıysanız ve sıkıntı yoksa dönelim başlığımıza. İyi adamlar bir gün kazanacaktır dedim. Evet doğru duydunuz. Kızımız lise hayatında piç erkeklerle beraber olacak, üniversiteye geçince her türden fanteziyi piç adamlarla yaşayacak. Tabi bu süre zarfında kızımıza kör kütük aşık olanlar olacaktır. Kızımız bu erkekleri ne tamamen hayatından çıkartacak ne de tamamen hayatına sokacaktır. Bu erkekleri yörüngesi etrafında tutacak arada sırada umutlandıracak ama asla birlikte olmayacaktır. Olursa da iyi adamı kullanıp terk edecektir ya da daha iyisini bulunca terk edecektir. Hatta bu iyi adamları aldatmaktan hiç rahatsızlık duymayacaktır. Amaan napayım be bu kadar iyi olmasaydı diyecektir belki dalga geçecektir. Lakin olacak bütün bunlar.

Kızımız işe yaramaz çöp bi üniversite okuduktan sonra yine erkeklerle ilişkilerine devam edip gününü gün edecek. Yaşı 27-30 arasına geldiğinde gerek sosyal baskı gerek kendisinin evde kaldığını düşünerek evlenmek isteyecektir. Bizim piç adamlarımız tabi ki bu kızla evlenmeyi istemeyecek ve kızımız mecburen etrafında tuttuğu iyi adamlara yönelecektir. Garibim iyi adam, kız kendisine gelince koşulsuz kabul edecek ve onunla evlenecektir.

Gördüğünüz gibi iyi adam en sonunda kızı kazanıyor. Bundan sonrası tam bir işkence olacak zaten. Kız her türlü erkekle birlikte olduğu için erkeği yetersiz görecektir. Cinsel ilişkide performans yetersizliği, penis boyunu küçümseme, erken boşalma vs. bunların hepsini iyi adamın suratına tokat gibi çarpacaktır. Sürekli kocasını başka erkeklerle kıyaslayıp Berke Can şöyle yapmış sende yapsana diyecektir. Kız nasılsa evlendim diyerek götü göbeği salacak yaşının artması nedeniyle iyice kötü bir hal alacaktır fakat iş işten geçmiştir. Nasılsa evlendim diye düşünerek erkeğe her türlü eziyeti yapmaktan geri kalmayacaktır. Bir tane çocuk yaptıktan sonra sürekli bunu adamın başına kakıp kendisine anlayışlı davranmasını bekleyecektir. Daha nice nice sorunlar.

Kadınlar Tecrübeli Erkek İster

Tamam bu senaryo çok üzücü oldu. Başka bir tane yazayım hemen. İyi adamımız kendisini karısına sakladığı için gerek dini inançlar, gerek sosyal baskı nedeniyle kadınlarla görüşmeyecektir. Kadınlar konusunda kendisini asla geliştirmeyecek tamamen tecrübesiz kalacaktır. Bu süre zarfında illa aşık olduğu bir kadın olacak onunla kavuşma hayaliyle yıllarca başka kadınları istemeyecektir. Sanki kadınlar ona bayılıyordu ???? ???? Erkekler kadınları seçerken ilişki konusunda tecrübesiz olsun isterken kadınlarda bu tam tersidir. Tecrübeli olmasını ister. Hataya tahammülleri yok.

İyi adamımız yıllarca çalışır çabalar, iş güçten kendisine vakit ayıramaz. Bu süreçte yaşı ilerler ve ailesi sürekli evlen diyerek baskı kurar. Bu yüzden erkek kendisi bir kaç hamle yapsa da başarısız olur, kızı ailesinin bulmasını ister. Ailesi eşe dosta haber salar ve görücü olarak bir kıza giderler. Burada 2 ihtimal var. Birinci ihtimal kızımız ya ilk senaryodaki gibi piç erkeklerden darbe üstüne darbe aldıktan sonra evlenmeye karar vermiştir. İkinci ihtimal kızımız aşırı çirkin, aşırı asosyal, aşırı cahil, aşırı şişman, aşırı salak veya en kötüsü aşırı anlayışsızdır.

Her iki ihtimalde erkeği bir çıkmaza sürükleyerek ömür boyu mutsuzluğa kapılarını aralar. Ne fark eder sonuçta iyi adam kazandı mı kazandı ona bakın siz. ???? Bunca yıl atalarımız görücü usulü evlenmiş onlara laf mı söylüyorsun diyen zırtolar olabilir. Öncelikle bir daha bu siteye bir daha girmemeni istiyorum. Görücü usulü çürümüş bir sistemdir. Son yıllarda boşanma oranlarının bu denli artış sebebi budur. Artık kimse sonsuza kadar istemediği bir evliliği sürdürmek istemiyor. Görücü usulü evliliklerin binde biri mutlu evlilik yaşıyor. Adamında aklı başka yerlerde oluyor kadınında aklı başka yerlerde oluyor. Bu nedenle görücü usulü bitiktir. Talep doğrultusunda bu meseleyi ayrı bir makale olarak yazabilirim.

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

5/5 - (2 Oy Kullanıldı.)

Bir önceki yazımız olan Kadınları Nasıl Anlarım? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yönetici 145
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap