Sohbet Girişi

Sevgiliyle Sohbet Konusu

Sevgiliyle Sohbet Konusu

Sevdiğimiz insanla flört dönemlerinde olan buluşmalar her zaman heyecan verir. Bu buluşmalara giderken de giyecek seçimi saç, makyaj bizi en oyalayan konudur. Bunun dışında özellikle uzun süredir sevgili isek konuşacak konu bulmakta zorlanırız. Sevgiliyle Sohbet Konusu ne olursa olsun buluşmalarda sohbetler kendiliğinden gelişip belli bir yerde duraksar. Ben de belli bir süre görmediğim sevgilimle buluşmak üzere hazırlandım. Onun sevdiği renklerde kıyafetimi giyip, saçlarımı görmek istediği şekilde topladım ve buluşacağımız cafeye gittim. Buluştuk, bir süre havadan sudan sohbet ettik. Zaman geçti ve genellikle merak uyandıran sanal sohbet siteleri ile ilgili konuşmaya başladık. Bu sohbet sitelerinin yarar ve zararlarını değerlendirdik.

Sevgiliyle Sohbet Konusu

Sanal sohbet siteleri aslında tedirginlikle yaklaşılan bir mecra olarak düşünülse de ikimiz de artı yönleri nedir diye düşündük. Ve şu kanıya vardık. Bir dost meclisinde yapılan konuşmaların sınırı bellidir. Ya da aklımızı kurcalayan her konu hakkında arkadaşlarımızla sohbet edemeyebiliriz. Sevgiliyle Sohbet Konusu genel, kültürel konulardan duygusal beklentilerle ilgili konulara, kendimizle ilgili özel sorunlara kadar gidebilir. Yüz yüze konuşurken ifade edemediklerimizi sohbet odalarında sanal mecrada rahatlıkla konuşup, fikir alabiliriz. Yaşantımız içerisinde çoğu kişi ile ortak nokta bulamadığımız için edinemediğimiz arkadaşlıkları, sohbet sitelerinde edinebiliriz. Sonuç olarak sevgilimle birbirimize son derece dürüst davranarak, sohbet sitelerine karşı tepkili olmadığımızı ve olumlu yönleri olduğunu kabul ettik.

İçeriğimi Oylamak İster Misiniz?

Bir önceki yazımız olan Türk Sohbet Türk Chat Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yönetici 150
1 Yorumlar
Levent Aktaş

Kaliteli sohbetin tek adresi. Özgürce sohbet edebileceğiniz,arkadaşlık dostluk sevgi saygı çerçevesinde sohbet etmek için başka bir yere ihtiyaç yok tek yapacağın şey superalem.org de sohbet etmek. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap