Rize Sohbet

Türkiye’nin en çok çay yetiştiren,en çok yeşilliklere sahip olan ve en çok yağış alan ili Rize’dir.Rize, Karadeniz bölgesinde bulunan, çay üretimi ile meşhur bir ilimizdir. Rize ilimiz;doğuda Artvin,batıda Trabzon,kuzeyde Karadeniz,güneyde Erzurum ve Artvin,güneybatıda Bayburt illeri ile komşudur.Rize’de yazlar ılık,kışın ise ılıman ve bol yağışlıdır.Ayrıca yörede ”Anzer Balı”dünyaca ünlüdür.

Rize Chat,Rize Sohbet sayfamızda Rize hakkında bilmek istediklerinizi, Rize kültürünü öğrenebilir, yeni arkadaşlıklar kalıcı dostluklar kurabilir,Rize kızları ve Rize erkekleri tanışıp sohbet edebilirsiniz.Sohbet odamızda her yaş grubundan cinsiyet ayırmaksızın güvenli bir şekilde sınırsız sohbet etme imkanına sahipsiniz.Rize Sohbet Odaları,Rize Chat Odaları sizler için tamamen ücretsiz ve üyelik istemeksizin hizmet vermektedir. Müzik dinleyebileceğiniz odalar, Oyun ve yarışma odaları 7/24 aktif haldedir. Rize’nin her kesiminden, Çayeli sohbet, Pazar sohbet, Fındıklı sohbet, Ardeşen sohbet, Çamlıhemşin sohbet gibi ilçelerini yazarak da gelebilirsiniz. Tüm Rizeli dostları Rize Sohbet sitesi üzerinde eğlenceli bir sohbet yapmaya davet ediyoruz.

Anasayfamızda Sohbet’e Girişi tıklayarak Rize Chat Odalarına giriş yapabilirsiniz.Mobil Sohbet olarakta hizmet veren sunucumuza cep telefonunuza yada tabletinize hiçbir program indirmenize gerek kalmadan Rize Sohbet Odalarına giriş yapmanız artık mümkün..Mobil sohbete giriş için anasayfamızda bulunan mobil Sohbet butonunu tıklayabilir ve aramıza katılabilirsiniz.İyi Sohbetler Dileriz..

 

Bir önceki yazımız olan Sakarya Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İLK YORUMU SİZ YAPIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*