Mynet Sohbet Odaları

MyNet Sohbet Odaları çok eski bir web sitesi olup hala hizmet vermektedir. Gelelim makalemize Herkese merhabalar sevgili dostlar. Bugun sizlere sohbet ve sanal sohbet platformunda yaşanılan keyifli ve huzur dolu sıcak ve seven insanlarla birlikte sohbet ekmekten nasıl keyif aldığımızı biraz anlatmak istiyorum. Sohbet denilince aklımıza gelenlerden dostlar yada arkadaşlar ya sevgili yada aile bireylerimiz geliyor değilmi ? Peki hiç sanalda sohbet etmenin tadına vardığınız oldumu? Bir birinden farklı karakterler bir birinden farklı yüzler? yeni insanlar her diyardan yada her ülkeden her ilden her şehirden bazen aynı şehirden bazende farklı şehirlerden aynı ortak noktada bulunduğumuz doğrudur. Mynet sohbet odalarında baktığımız zaman farklı farklı sohbet ler içinde oluyoruz kimi zaman ya sevgili ya arkadaş yada bir dost sırdaş. Bazen nefes alamaz oluyoruz okadar buhram ve yanlızlık dolu zamanlar yaşıyoruz hele ki son dönemlerde virüs nedeniyle evden çıkamadığımız zamanlar ne acı değilmi?

Dertleşmek Bizimle Güzel
Bazen insan dertleşmek karşılıklı kendinizi anlatabilecek ve duygularımıza tercüman olacak birini istiyoruz. Zaman zaman bunları aştığımız zaman bir nebzede olsa ruhumuzu saran o sohbetin tadına doyum olmayan bir ortamda bulunuyoruz. Sohbet ortamında bazen aklımıza takılan ilk sorulardan biri? Ya buradaki insanlar güvensizse?? Güven öyle bir duygudurki dostlar iki kişiden oluşan ve sapa sağlam ayakta bırakan çok güçlü bir deyim güven öyle bir histir ki karşındaki insanı sorgusuz sualsiz anlaman ve inanman. Peki ya dostluk? Dostluk denilen bir tabir karşındaki insan sen susuyorken evet birşeyim yok iyim ben iyim derken bile gözlerine bakıp ben seni taniyorum? Sen iyi değilsin demesi ve sen konuşmadan seni anlaması dostlukta öyle birşeyki sen konuşmadan senin derdini anlaması dostluk okadar sıcaktırkı bir annenin yavrusuna özgürce ve cesaretle sarılmasıdır. Peki ya karakterli insanlar ? Her insanın biz çizgisi vardır kimisi eğri kimiside düzdür eğri çizgi seninle aynı yolda yürüriken yana doğru kaymasıdır ve senin elinden tutarken yanlış yola sürüklenmesidir. Ya düz çizgide ilerlemek ? Tuttuğun elin aynı çizgiden hiç çıkmaması ne olursa olsun elini bırakmadan aynı yolda yürümesidir güven, sevgi, sadakat ve samimilik. Bunların hepsini zaman zaman kalben ve ruhen istediğimiz gibi artık evet hayatımızda artık biraz olsa renklendirmek istiyoruz ne varki ben bunların hepsini mynet sohbet odalarında ve sohbet platformunda yaşadığım ve bir çok arkadaşımızında yaşadığını görüyoruz.

Hayatına Değişiklik Katmalısın
Bir birinden farklı insanlar bir birinden farkli sohbet, oyun, kelime, islam, Eglence ve her an 7/24 saat yayında online olan bir birinden güzel sesli Dj lerimiz ile geçirdiğimiz onca güzel vakitler sizinde bunlara tanık olmasını çok isteriz. Şuan tam bu zaman baktığım zaman radyoda çalan bir şarkı Türk sanat müzikleri ,pop, slow, yabancı her telden ve her dilden gönüllere nakış gibi işliyor evet siz sevgili dostlar kimsenin size veremediği küçükte olsa bir şarkıdan medet umuyoruz kimi zaman sohbet, eğlence, müzik ve iyi niyetli sevecen ve samimi içtenlikleriyle huzur veren insanlar ile ayni ortamda olmak elimde dumanı üzerinde sıcacık çayım kulaklığımı taktığım ve müzikler eşliğinde tadına doyum olmayan fikirlerimi karşı karşıya konuştuğumuz ruhumuzu saran insanlar ile sohbetin dibine vurduğumuz anlara sizinde tanık olmanızı cani yürekten istiyoruz evet sadece superalem de bulunduğumuz uzun zamandır aradığınız ama bir tık yakınınızda olan bir ortam anlatılmaz sevgili dostlar sadece yaşanır o halde hadi durmayın !!! Samimi içten sevecen ortamımıza siz de hayata dair ne var ise karşılıklı laflayalim keyfimiz huzurumuz ve rahatlığımız bizim için çok önemli sadece bir tık superalem sizleri sevgiyle bekliyor… Beklediği gibi sizde göreceksiniz superalem ailesi size nasil keyifli huzurlu vakitler geçirtecek ve o anda sizde diyeceksiniz nekadar nezih bir ortam insanları kaliteli ve candan geç kalmış sayılmazsınız !! Sadece bir tık ile yakınınızdayız ve bu zor dönemlerde yüzlerde tebessüm kalplerde birazda olsa Ümit ve huzur bırakmak istiyoruz evet dostlar anlatılmaz yaşanılır ve duygularımızın körelmiş olduğu ütopya dünyasında gerçek olan dugguları sizinle birlikte bir bütün olup özgürlüğe ilk adımlar atmak ümidi ile herkese şimdiden keyifli sohbetler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 Yorum

  1. Harika dostLukLarin kuruLdugu muhte$em kaLiteLi keyifLi wakit gecirebiLicegimiz $ahane bir yer emegi gecen her can a yürekden Te$ekkürederim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*