Sohbet Girişi

Erkekleri itici yapan karakter özellikleri

Erkekleri itici yapan karakter özellikleri

Erkekleri itici yapan özellikler, erkekleri itici yapan karakter özellikleri, erkekleri itici yapan detaylar, itici erkek özellikleri, erkekleri itici yapan şeyler

Erkekleri itici yapan karakter özellikleri

Erkekleri itici yapan detaylar

Selam cemaat. Bugün erkeklerde itici olan karakteristik özelliklerden bahsedeceğim. Kendinizde bu karakter özelliklerinden her hangi bir tanesi varsa kurtulun derhal. Karakteri şekillendirebilirsiniz. Bu imkansız değil.

 • Futbol,din ve siyaset konuşmak. Futbol konusunda emin değilim ama abartmamak kaidesiyle.
 • Küfürlü konuşmak. Size bunu söylüyorum ama bende küfürlü konuşuyorum lakin kızların yanında küfür etmiyorum. Şu sıralar küfürü bırakma çabalarındayım. Küfür karşı cins için iticidir her zaman. Her hangi bir kız benim yanımda küfür ederse sinir olurum ve soğurum.
 • Yalan söylemek,dürüst olmamak. Bunu hepimiz bilmemiz gerek aslında.
 • Seçici olmamak. Kadınlar konusunda  kuralların olmaması. Nefes alsın yeter kafasında olmak anlayacağınız.
 • Zengin biriyse eğer parasıyla hava atması. Zenginlik utanılacak bir şey değil lakin ben zenginim diye vurgulamamak gerek her seferinde. Yaşam standartların ile belli edebilirsin zaten zengin olduğunu. Kendisine güvenmiyor parasına güveniyor izlenimi uyandırır. Oldukça iticidir. Görgüsüzlük iticidir.
 • Başka kızlarla yaşadıkları cinsel deneyimlerini anlatmaları. Oldukça itici ve tehlikelidir. Yaşadığım için biliyorum aman beyler uzak durun.
 • Mızmızlanmak  aman aman en uzak durulması gereken özelliklerden. Erkek problemi çözebilmeli. Çözemezse yardım almalı yine çözemezse odaklanmalı.
 • Mıymıntı olmak beyler beyler yapmayın. Aşırı yavaş iş yapan kişilere deniyor. Bende bir zamanlar oldukça mıymıntıydım şimdi kurtuluyorum yavaş yavaş. Biraz atak olmakta fayda var.
 • Köy şivesi ile konuşmak iticiyken , normal konuşmak ortadır ve etkili güzel tonlamalı ve iyi bir ses tonu ile konuşmak ise oldukça çekicidir.
 • Çok narin hassas olmak. En ufak bir şeyde yakınıp durmak. Memleketten bir arkadaş var maddi durumları iyi. Giyim yerinde,sohbet muhabbet hoş,tipi de fena değil. Lakin kızlar ilgilenmiyor. Yahu diyorum sende her şey var aslında eksik olan bir şey de göremiyorum niye çevrende hatun yok sen mi istemiyorsun yoksa onlar mı istemiyor? Ben de çözemedim diyor. Derken bir gün yine takılıyoruz nasıl oldu anlamadım parmağı kapısının arasında kaldı. Hafif morardı falan ama nasıl feryat figan ediyor. Dinlenip dinlenip parmağım acıyor diyor. Hee dedim meseleyi şimdi anladım. Siz de anlamışsınızdır zaten.
 • Pimpirikli olmak. Gereksiz titizlik ve kuşkucu olmak. Her şeyi merak edip sormak o kim nereye gitmiş kimleymiş vs. itici bir durum. Malının aşırı kıymetli olması off bundan bahsetmeye bile gerek yok ama hadi bahsedeyim. Bir arkadaşınla kafeye gidiyorsun arkadaşın yeni bir telefon almış. Ver bir bakayım diyorsun yok kanka boş ver yeni aldım aman bir şey olur. Uzak durulması gereken tiplerdir bunlar.
 • Cimrilik. Fakirlik ve cimrilik farklı şeylerdir. Adamın parası yoktur mecburen pek para harcayamıyordur fakat adamın imkanı yerinde ve her şeyden tasarruf ediyorsa oldukça sinir bozucu  bir durumdur.
 • Beceriksiz olmak. Elinden hiçbir iş gelmemek. Bu benim aslında bendim yani. Son 1 2 aydır düzelttim bu özelliğimi anneme yemek yaparken yardım ediyor ve biraz bir şeyler kapıyorum bu sayede. Yemek yapabilmek oldukça çekicidir. Kahve ve çay gibi olmazsa olmazları da öğrenmelisiniz.
 • Kültürsüz erkekler iticidir. Bol kitap okuyup film izlemelisiniz. Genel kültür kasmak çekicidir.
 • Kararsız olmak. Bir iş yapacaksınız ama karar veremiyorsunuz bir türlü iki kıyafet arasında kararsız kalıyorsunuz vesaire vesaire. Ne yiyeceğine bile karar veremeyen erkekler var. Bu ne lan? Sevgilisine sürekli “sen bilirsin” diyerek güya centilmenlik yapıyor ama aslında yaptığı şey sorumluluğu kadına yüklemek. Bir de kadının seçtiği şey kötü çıkarsa mızmızlanan erkek en kötüsü. Oldukça iticidir.
 • Tutarsız olmak. Bir söylediğiniz bir söylediğiniz tutmuyorsa bu sizi güvenilmez birisi yapar. İticidir.
 • Laf taşımak. Bunu zaten hepiniz biliyorsunuz.
 • Her şeyden şikayetçi olmak. Bunu ben çok yapıyordum petrolde çalışırken. Sürekli işten ayrılacağım diyordum. Adem diye bir dost edinmiştim. Çok şikayetçi oluyorsun halinden tamam haklısın ama abartma demişti. O lafından sonra düzeldim. Şimdi düşünüyorum oldukça iticiymiş.

Erkekleri itici yapan özellikler

Ben bunları böyle tek tek yazdım ya kızlar bunları tek tek yazıp sizin itici çekici özelliklerinizi bulup size ona göre davranmıyor. Çekici özellikleriniz fazlaysa size çekiliyor. Lakin itici özelliklerden her hangi birisi veya birden fazlası varsa bu adamda bir iticilik var ama ben çözemedim diyor. Duygularına göre hareket ettikleri içinde size yaklaşmıyorlar. Bu kadar basit.

Şimdi siz itici özelliklerinizi tek tek keşfedip onlardan kurtulup çekicilik katsayınızı bir nebze daha arttırabilirsiniz.

5/5 - (2 Oy Kullanıldı.)

Bir önceki yazımız olan Boşuna Bekleme Artık O Gelmeyecek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yönetici 2631
5 Yorumlar
TaşPrenses

Sakız çiğnemeleri, kırmızı pantolon giymeleri, ağlamaları, şekerimli-tatlımlı-kızlı konuşmaları, kaşlarını almaları, eğer ayakları bakımlıysa sandalet ve parmak arası terlik giymeleri, tamir işlerinden anlamamaları (sanki ben çok anlarım da kendi yapamadığım bir şeyi başkasının karşılayamadığını görünce o başkası itici olmak zorunda değil), saçlarını uzatmaları, gereksiz özgüvenleri (özgüvenli olmak iyidir her zaman), kışın ortasında tişört giymeleri, check-in yapmaları (eğer yanmdayken sürekli telefona bakıyorsa iticidir), çok gülmesi itici değil bence. Karşısındakini küçümsemesi, bir şeyler öğretmeye çalışması beni soğutur. Bir sevgilim vardı, oturuyorduk. Birden gazetede görüp ilginç bulduğum bir haberi söyledim. Haber de şu; topuklu ayakkabı giyen kadınlar yere bir filin ağırlı kadar baskı yapıyormuş. Sana onun formülünü açıklayım dedi. Ben de böyle bildiğimiz bir formül söyleyecek sandım. Ama gitti dedi ki, ağırlık küçük bir noktaya baskı yaptığı için öyle. Bilmiyordum gerizekalı. O an buz gibi soğumuştum işte.

  Cemocan

  ay ay triplere bak yaa güldürdünüz beni bende erkeğim ama bu kadar yazdıklarınızın hiç biri beni kapsamıyor hahaha

EKREM

Bunların tam tersini yaparsın, Cemal Süreya dan, Turgut Uyar dan bahseder, felsefe, tarih, din , siyaset konuşursun, psikanalizin derinlerine inersin, kısacası kadına bir insan gibi davranıp fikirlerine önem verirsin, o arkadaşlarıyla birlikteyken "auuaaaaa datlımmm bk cok gusellll" tarzı takılır, bugün ne giysem gibi dandik programlar izler, özel gün ve haftalarda hediyelerle yetinmez ve milli bayram kutlaması ister ve gariptir ki, o picim ben, param var benim, lafları eden tiplerle takılıp, boyunduruk altına girmekten zevk alır.

Tuğrul

Bir tanesine dahi katılmadım arkadaş ahahah.Erkek dediğin bunları yapar alıştır kendini.

Şebbo

bence erkekleri itici yapan diğer bir özellik etrafındaki insanları sürekli küçük göstermeye çalışması bu da çok itici ve bir kişi bunu yapınca diğerlerinin aklına kendine güveni olmayan biri olarak yerleşiyor ki zaten bu tam anlamıyla doğru .

Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap