Düzce Sohbet

Düzce Karadeniz bölgesinde yer alan fındık şehirlerinden birtanesidir. Düzce doğal güzellikleri, şelaleri ve tabiaatın vermiş olduğu güzellikler bakımından sadece Düzceli hemşerilerimize değil dışardan gezi amaçlı gelen gülük turistlere ve ziyaretçilerede tabiaatın tüm güzelliklerini anlatan yeşili ifade etmektedir. Düzce bünyesinde Düzce Üniversitesini barındırmaktadır.

Superalem ailesi olarak Türkiyemizin tabiaat güzelliği ile misafirlerinin ilgisini çeken Düzceli hemşerilerimize Sohbet, Chat hizmeti sunmaktayız. Düzceli hemşerilerimizin buluştuğu ve sohbet odaları, chat odaları aramalarında Kaliteli ve seviyeli sohbet ortamı ile kullanıcılarının ilgisini çeken SuperAlem artık Düzceli kullanıcılarına #Duzce kanalını açmış bulunmaktadır. Sizlerde #Duzce kanalımıza giriş yaparak Düzceli bay bayan arkadaşlarla sohbet edebilir yeni arkadaşlarla tanışma imkanına sahip olabilirsiniz. Sizlerde Düzce sohbet, Düzce chat aramalarında kullanıcılarına hizmet veren SuperAlem ailesinin bir ferdi olabilir yeni arkadaşlıklara, dostluklara ilk adımı burda atabilirsiniz.

Peki Düzce sohbet odaları, Düzce chat odaları içerisinde Düzceli hemşerilerimizi neler beklemektedir?

Sizlerde Düzce sohbet odalarımıza giriş yaparak Düzce’nin ilçelerinden ve mahallelerinden sohbet odalarımıza giriş yapan bay, bayan kullanıcılarla sohbet etme imkanını sağlayabilirsiniz. Günün her saatinde online Düzceli kullanıcılarımızla sohbet ederken size en yakın arkadaşlıkları bu adreste bulabilirsiniz. Türkiye sohbet odalarımız aracılığı ile yurdumuzun dört bir yanından sohbet odalarımıza giriş yapan kullanıcılarımızla sohbet edebilirsiniz. Türkiye’nin değişik coğrafyaları hakkında bilgi alabilir genel kültürünüzü geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz. Sadece Düzce ve Türkiye’den katılan kullanıcılarımızla değil Dünya’nın dört bir yanından sohbet odalarımıza katılan kullanıcılarımızla sohbet edebilir Avrupa kanalında gurbetçi bay, bayan arkadaşlarla sohbet imkanına sahip olabilirsiniz.

Düzce Hakkında Bilgi

Düzce ili, Türkiye Cumhuriyeti’nin Karadeniz Bölgesi’nin Batı Karadeniz Bölümü’nde yer alan bir şehrimizidir. 2015 yili TUIK verilerine göre ilimizde merkez nüfusu 219.533 bunlar Erkek ve Kadın olarak değerlendirirsek. Erkek Nüfusu 109.796 , Kadın Nüfusu 109.737 olarak belirlenmiştir. Düzce Plaka Kodu:81 ve Alan Kodu ise 0380 ‘dir

Ayrıca Düzce’ye ait harika yemekleride unutmamak lazım ; Arnavut Böreği, Şıl Börek, Göbete ve Mantısı, Katlama, Sarı Burma ve Su Böreği, Boşnak Böreği ve Tatlısı, Gözleme, Höşmerim ve Tavuklu Keşkeği, Lepsi, Mamursa ve Halujları, Kara Lahana Yemeği ve Mısır Ekmeği olarak hafızalarda kalmıştır.

Düzce İlçeleri

Akçakoca
Çilimli
Cumayeri
Düzce
Gölyaka
Gümüşova
Kaynaşlı
Yığılca

Bir önceki yazımız olan Edirne Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İLK YORUMU SİZ YAPIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*