Sohbet Girişi

Bu Vampir Filmlerine Hayran Kalacaksınız! Mutlaka İzleyin

Bu Vampir Filmlerine Hayran Kalacaksınız! Mutlaka İzleyin

Film türleri arasında birçok seçenek yer alıyor. Bunlar arasında konusu ve içeriği ile vampir filmleri ön plana çıkıyor. Bu filmler sizin ekrana soluksuz bir şekilde kitlenmenize yardımcı oluyor. Konusu ve oyunları ile büyüleyici bir zaman dilimi geçirebilirsiniz. Vampir filmleri ülkemizde en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizde en iyi filmleri seçmek isterseniz aşağıda yer alan filmlere göz atabilirsiniz.

Alacakaranlık

Ülkemizde en çok izlenen filmler arasında bulunan Alacakaranlık konusu itibari ile çok beğenilmiştir. Senaryosu ve oyunculuk düzeyi oldukça başarılıdır. 2008 yılında vizyona giren film seri olarak devam etmiştir. Romantik film olmasının yanı sıra içerisinde kurt adamları da görebilmektesiniz.

Kutsal Savaşçı

En iyi vampir filmleri arasında yer alan Kutsal Savaşçı çizgi filmsen esinlenerek beyaz perdeye aktarılmıştır. İnsanlarla vampirler arasında süren savaşı insanlık kazanmıştır. Bu durumda çaresiz kalan vampirler bir rahibin oğlunu kaçırır ve olaylar bundan sonra başlar.

Abraham Lincoln: Vampir Avcısı

Vampir filmi seyretmek isterseniz buna mutlaka göz atmalısınız. Abraham Lincoln: Vampir Avcısı baltası ile vampir dünyasına giriş yapıyor. Onlarla yaptığı savaşta galip gelmeye çalışsa da bazı durumlar yakasını bırakmıyor. Tarihten kesitlerde sunan film romandan uyarlanarak beyaz perdeye aktarılmıştır.

Van Helsing

2004 yapımı olan filmde kahramanımızın vampir ve kurt adamlarla olan kavgasını anlatıyor. Onlarla baş edebilmek için kullandığı silahlarda oldukça kaliteli. Keyifli bir izlenim imkanı sunan film en çok seyredilenler arasında bulunuyor.

Karanlık Gölgeler 

200 yıl uykuda kalan Barnabas bunun intikamını almak için yeniden uyanır. Kendisine bunu yapan cadıyı bulacak ve intikamını almak isteyecektir. 2012 yapımı olan film seyirciden de tam not almış bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Dracula: Başlangıç 

Ülkemizde de çok seyredilen bu film Fatih Sultan Mehmet Han ile vampirin kavgasını anlatıyor. Savaş sahneleri oldukça etkili olan filmin İMDB puanı da oldukça yüksektir. Sizde keyifle izleyebilirsiniz.

Tüm bu filmler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz Haberso sitesi ideal bir seçim olarak karşınıza çıkıyor.

 

 

 

Kaynak : https://www.keyifli.net/k-harfiyle-baslayan-hayvan-isimleri-ve-bazi-turler-hakkinda-bilgiler/

İçeriğimi Oylamak İster Misiniz?

Bir önceki yazımız olan Türk Sohbet Türk Chat Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yönetici 205
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap