Sohbet Girişi

Bartın Sohbet, Bartın Chat Odaları

Bartın Sohbet, Bartın Chat Odaları

Bartın, Karadeniz bölgemizin en güzel sahil kentlerinden biridir. İlin ortalama nüfus sayısı, 200 bin civarındadır.İl kodu ise 74 ‘dür. 1991 yılında resmi karar ile Türkiye’nin 74. ili olmuştur. Özellikle yerli turist halkımızın ilgisini çok çekmiş olan bir ilimizdir. Harika doğası ve tarihi mekanları ile Türkiye’nin her ilindeki insanın dikkatini çekmeyi başaran illerimizden biridir Bartın.

Bartın bölgesinde bulunan hemşerilerimizin her türlü Sohbet ve Chat ihtiyaçlarının karşılandığı Bartın Chat, Bartın Sohbet Odaları sunucumuz sizleride ağırlamaktan gurur duyar..Bartın ve çevresindeki ilçelerden değişik yaş ve değişik kişilerle Sohbet etmek, chat yapmak ve Bartın bölgesinden güzel kızlarla yakışıklı erkeklerle hoş vakit geçirebileceğiniz sitemiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.Bartın , Amasra , İnkumu , Ulus , Kurucaşile , Çakraz beldelerinden bay bayan arkadaşlarla tanışmak sohbet etmek , muhabbet etmek , chat yapmak istiyorsanız , tam yerindesiniz.Sizlerde Bartın Sohbete katılmak için acele edin.Yapmanız gereken Sohbet’e Girişe tıklayıp bir rumuz belirleyip aramıza katılmak.Şimdiden hoş sohbetleriniz olsun.

Bartın Hakkında Bilgi verelim sizlere : Bartın Nüfusu kaç geçtiğimiz yıllara göre : 5.422 artmış 198.999 olmuştur ve bu nüfus yapılan detaylı araştırmalara göre ise : 98.913 erkek ve 100.086 kadından oluşmaktadır yüzde olarak ise: %49,71 erkek, %50,29 kadın olarak bilinmekte devlet ve iş adamları yatırımlarını bu bölge üzerinden yapsalar bu nüfus artıcağına inaniyorum peki Bartın ilçeleri< 3 tane ilçesi bulunmakta bunlar : Amasra, Kurucaşile, Ulus ve bir çok güzel yerleri bulunamkta yaz aylarında gitmenizi tercih ederim, vede tatil planınız var ise, Karadeniz bölgesi üzerinde Bartın’da kalmanızı fikrimi söylüyorum isterim, Bartın Hakkında Bildiklerimiz bu kadar şimdi sizleri Chat Sohbet Odaları Sitesine davet etmek istiyorum.

5/5 - (1 Oy Kullanıldı.)

Bir önceki yazımız olan Batman Sohbet Mobil Batman Chat Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

yönetici 140
Cevap bırakın

Kategoriler
kategoriler
Genel Kurallar
kurallar
kuralSohbet odalarımız +18 yaş kullanıcılar için uygundur. 18 yaş altı kullanıcıların girmesi yasaktır!
kuralKanallar içerisinde küfür etmek, devlet görevlilerine hakaret etmek siyasi propaganda yapmak yasaktır!
kuralYaşadığınız soru, destek veya takıldığınız yerlerde #help kanalını kullanabilirsiniz.
kuralKanal yetkililerinin yaptığı uyarı dikkate almayan kişiler kanaldan tamamen uzaklaştırılacaktır.
söz
yukarı
iğneada iğneada pansiyon sitemap