Arkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri Sohbet odaları devri demek galiba mübalağaya kaçmaz bundan sonra bugünkü yaşamı için. Dönüp çevremize baktığımızda bundan sonra harbiden insanların en fazla aradığı ve özlemini çektiği şey sohbet odaları. Artık oturupda iki kelam edebileceğimiz sıkıntımızı ve sohbetimizi paylaşabileceğimiz pek kimseler kalmadı çevremizde. Öyle ki bundan sonra kendisi içimize kapanan fertler olduk. Artık farklı tek insanla kırmadan kırılmadan anlaşa bilmeyi unuttuk. Sohbet Siteleri işte tam da burada döneme giriyor. Reel yaşamda tek çoklarımızın gösterdiği ve yaşadığı çekingenliği ve utangaçlığı kaldırdığı için pek cazip tek tercih.İşte da halde sohbet odalari devrini başlatıyor. Kimseyi tanımadığın ve kimsenin de seni tanımadığı sohbet odalari odalarında bulunmak şahsınızı ferah hissettirecektir.

Bu ferahlık insanlarla henüz basit kaynaşmanızı sağlayacak ve kendinize olan inancı tazeleyecektir. Böylelikle yeni insanlarla tanışmanın gerçekte ne kadar beğeni ve haz verildiğini yaşam sürdüren fert bir müddet ardından bundan sonra bu hazzı daim kılmak ister. Daha ardından fırsat buluş her ortamda derhal tek sohbet odalari sitesine girerek bu anın devamını yaşam sürdürmek ister. Tüm şunlar iyi tarafları olmakla birlikte tek de kötü yönlerine bakalım. Dışarıda muhatap olabildiğimiz insanlara karşı surat yüze olmanın verilen utangaçlık ve çekingenlik bulunmaktadır.
Bu yüzden hürmet hudutlarını aşmaktan veyahut surat kızartıcı sözler sarf etmekten çekinir ve ilgi ederiz. Ama sohbet odaları Sitelerinde vaziyet bu kadar kolay olmayabiliyor. Görmediğiniz insanlarla sohbet odaları edeceğiniz için, defa daha çok tek gevşeme mevzu bahis olabiliyor. Bazen bu ferahlık o kadar uç noktalara varıyor ki, şahıs karşındakine hakaretler ve küfürler bile edebiliyor.
Böyle olunca da kalifiye sohbetten tamamiyle uzaklaşan tek sohbet odaları ortamı meydana gelir.
Oysa düzeyli sohbet odalari her insanın ilk tercihidir. Her fert hürmet hudutları içerisinde sohbet odalari etmek ister.

Bir önceki yazımız olan Sanal Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum

  1. Seviyeli sohbetin döndüğü sakin kargaşa olmayan dostluk ve arkadaşlığın ön planda olduğu bir platform.Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*