Ağrı Sohbet

Superalem kullanıcılarımız içerisinde yoğun olarak yer alan Ağrılı bay, bayan hemşerilerimizin bizleri tercih etmesi sebebiyle Ağrı’lı hemşehrilerimizin özel olarak girip yeni arkadaşlarla tanışabileceği, sohbet edebileceği hatta bu sohbetleri günlük hayata taşıyabileceği Ağrı sohbet, Ağrı chat odalarımızı açmış bulunmkatayız. Ağrı sohbet odalarımız içerisine sadece Ağrı ve çevresinden katılan kullanıcılarımız girebilmektedir.

Ağrı sohbet odalarımız içerisinde günün hersaatinde online olarak bulunan binlerce bay, bayan kullanıcılarımız yeni arkadaşlarla tanışıp, sohbet etmek için sizleri beklemektedir. Sizlerde dilerseniz evden, işten, okuldan, cafeden, uzun yol seyehatlerinizden ve internet bağlantısının olduğu her yerden aramıza katılarak Ağrılı bay, bayan arkadaşlarla tanışabilirsiniz.

Ağrı chat odalarımıza sadece Ağrı ve çevresinden kullanıcıların katıldığı gibi Ağrılı gurbetçi hemşehrilerimizde katılıp özlemlerini giderebilmektedir. Ağrı sohbet odalarımıza giriş yapabilmek için sizlerden herhangi bir üyelik veya ücret istenmemekte olup tamamen sizlere bedava sohbet hizmeti sunmaktayız.

Dünyanın dört bir yanından aramıza katılan bayi bayan kullanıcılarımızla ise global sohbet kanalımız aracılığı ile tanışıp sohbet edebilirsiniz. Super Alem ailesi sizlere sadece kaliteli, sevyeli nezih bir aile ortamının dışında günün her saatinde müzik dinleyip oyun oynayabileceğiniz, bilgi seviyenizi güncelleyebileceğiniz bir eğlence ortamıda sunmaktadır. Sizlerde Sohbet, Radyo, Eğlence kanallarımıza giriş yaparak zamanın nasıl geçtiğini unutmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Super Alem aielesinin bir ferdi olmak olacaktır.

Sohbet odalarımıza giriş yapmak için yukarda bulunan sohbet’e giriş butonuna tıklayarak giriş yapmak olacaktır. Keyifli ve eğlenceli zaman geçirmeniz dileğiyle…

Ağrı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan şehir ve Ağrı ilinin merkez ilçesi. Ayrıca tarihte birden fazla isim değişikliği yaşamıştır.

 

Ağrı Hakkında bilgi

Türkiye’nin en doğusunda yer alan şehirlermizden biri olan Ağrı şehri, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Ağrı şehri ismini bölgede yer alan Türkiye’nin en büyük dağı olan Ağrı Dağı’ndan almıştır. 1834 yılında bucak, 1869 yılında ilçe olan Ağrı, 1927 yılında il olmaya hak kazanmıştır. Nüfus olarak 2012 verilerine göre 547.210 ‘dur.

Ağrı ilçeleri ve sohbet chat odaları

Doğubayazıt
Patnos
Diyadin
Taşlıçay
Eleşkirt
Tutak
Hamur

Bir önceki yazımız olan Aksaray Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

İLK YORUMU SİZ YAPIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*