Lezce Sohbet Odaları

Kadınların en çok tercih ettiği lezce com sohbet odaları

Türkiye’nin tek arkadaşlık sitesi olan lezce com uzun zamandır sadece kadınlara özgün olan chat ortamı hizmeti vermektedir. 2008 yılından itibaren hizmetine devam eden site malesef 2015 yılında müstehcenlik gerekçesi ile Telekominikasyon iletişim başkanlığı TİB tarafından engellenmişti.

Dünya’da kadın haklarına yönelik bir çok yenilikçi reformlar anayasa güvencesi altında hem kadınların seçme seçilme ve sosyal hayatın her alanında kendilerini ifade etmeleri için birçok sektör hizmetini özellikle bayanlara açmıştır.

Ülkemizde (Kadın) Lezbiyen Olmanın Zorlukları Nelerdir?
Malesef kadın haklarının olmadığı bir ortamda cinsel sohbet açıdan dul lezbiyen kadınların hak ve hukukundan bahs etmek beis olur. Günümüzde kadın cinayetlerinin oldukça yaygın olmasından eşleri tarafından katledilerek, sokak ortasında bıçaklanan insanlara şahid olduktan sonra kadının cinselliğini tartışmamız saçma bir hal alabileceğini düşünüyorum.

Lezbiyen Sohbet Ortamı Tam Size Göre
Lez sohbet etmek isteyenlerin ve kadınların birbirini çok daha iyi anladığı ve anlaştığı bir sohbet ortamına ne dersiniz?

Bir önceki yazımız olan İzmir Lezbiyen Sohbet Odaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

  1. lez sohbet günümüzden gecmiş e kadın a siddet toplum baskası kım ne der korkusu insanların cinsel sohbet İcin kendilerini kapadıgı bu ortamda devreye lez sohbet cinsel sohbet lez sohbet odaları giriyor toplum baskısı korkusu olmadan rahat sohbet ediceginiz atılma korkusu o ne der bu ne der korkusu olmadan sıcak sohbetin akıcılıgına bırakacaksınız kendinizi. Tavsiye ederim.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*