• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yaşamkent Kreş

drminter

Kayıtlı Kullanıcı

Kreşler çocukların okul hayatına hazırlık dönemine katkı sağlayan ve gelecekte kendilerini idare edebilecek seviyeye gelmelerini sağlayan önemli eğitim kurumlarından birisidir. Kreş eğitimi alan çocuklar ebeveynlerinin yanında olmadığı zaman dilimlerinde ihtiyaç duydukları herhangi bir gereksinimlerini çevrelerindeki insanlardan nasıl talep edebileceklerini öğrenirler. Çocukların ikili ilişkilerini doğru bir şekilde kurması ve grup çalışmalarına katkı sağlayacak kişiler olmalarında oldukça etkili bir faktör olan Yaşamkent Kreş çocuklara eğitimlerinde her türlü desteği sağlamaktadır.

Yaşamkent Kreş farkı ile eğitim gören çocuklar her alanda kendilerini nasıl ifade edebileceklerini öğrenirken aynı zamanda sosyal çevrelerini de kendi yaş gruplarından oluşturmaktadırlar. Çocuklar eğitim gördükleri alanda kendi yaş grupları ile birlikte zaman geçirirken ikili ilişkilerini nasıl kurmaları gerektiğini, istediği ve istemediği durumlar karşısında nasıl tepkiler vermesi gerektiğini tüm bunların yanı sıra eğitim hayatında kendisini nasıl bir ortamın beklediğini öğrenmektedir. İyi bir eğitimin kapılarını küçük yaş gruplarından itibaren açan Yaşamkent Kreş çocuklarınız için her geçen gün eğitim olanaklarını geliştirmekte ve daha iyi bir eğitim için çalışmaktadır.

Üst Alt