• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Yaşam Koçluğu Eğitimi Öneri

kafka

Kayıtlı Kullanıcı

1 Olumlu Bir Tutum Sürdürün
Olumlu tutum sergileyin onlara ilham verin

2 Tutkulu Olun
Başkalarına yardım etme arzusu ile tutkulu ve empatik olun - bu özellik, müşterinizin duygularını ve başarının önündeki engelleri aşmanıza yardımcı olur.

3 Sabırla Dinleyin
Müşterilerinzi sabırla dinleme hakkında en ince detayları dahi öğrenmenize ve anlatmak istediklerini anlamanıza müşterinizin sorunlarını yardımcı olmada büyük önem taşıyor

4 Fikir Vermeyen
Bir koç olarak işiniz karşınızdakine tavsiyesi vermek değil, müşterinin kariyerlerinde veya kişisel yaşamlarında başarının önündeki engellere çözüm bulmasını kolaylaştırmaktır.

5 Yargılamayın
Dünya, aynı fikirde olmadığınız farklı görüşlere sahip insanlarla doludur. Ancak, onların dünyaya bakış açısı onlara karşı tutumunuzu değişitirmemelidir.

6 Merak Uyandırın
Merak, müşterilerinizin kendi duygularını anlamalarına ve başarılarını nasıl etkilediklerini anlamalarına yardımcı olan bir duygudur onlarda merak uyandıracak sorular sorun...

yaşam koçluğu eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için; https://www.koclukmerkezi.com/

Üst Alt