Web Site Tasarımı

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde drminter tarafından oluşturulan Web Site Tasarımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 117 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Web Site Tasarımı
Konbuyu başlatan drminter
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan drminter

drminter

Üye
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
698
Tepkime puanı
1
Puanları
18
Yaş
30
Konum
Ankara

İtibar:


Web site tasarımı, profesyonel beyinler tarafından site organizatörlerinin ne yapmak istediği iyice dinlenilerek ve incelenilerek karar verilmesi gereken önemli web sitesi yapma aşamalarından biri hatta en önde gözükenidir. Profesyoneller sayesinde gerçekleştirilmesi planlanan web tasarım süreci, hızlanmakta ve birçok şey pratik bir şekilde hallolmaktadır. Aksi takdirde amatör kişilere yaptırılan web tasarım sonucunda hayal kırıklığına uğranılır; yüklü maliyetten kaçalım derken bambaşka külfetlerin altına girilmiş olur. Böylesine ciddi bir iş kapsamlı araştırma ve analiz ister. Böyle bir durumda analizlerin doğru okunarak yol gösterici rehber niteliğinde raporlar oluşturulur. Tüm bu süreçler web tasarım aşamalarından olup web site tasarımı, web sitesi kurma süreci açısından son derece mühim bir yer teşkil etmektedir.

gerçekleştirilirken dikkat edilmesi gereken şey, performansı düşürücü tasarımlardan uzak durulması gerektiğidir. Aksi takdirde potansiyel site ziyaretçileri, siteden hemen çıkabilmekte; bir daha da siteye girmeleri zor bir ihtimal olarak gözükmektedir. Böylesine önemli bir tasarım işine girildiğinde; o işin gerektirdiği ciddiyet ve profesyonellik gösterilip ona göre işlemler yürütülmelidir.
 
Üst Alt