• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Trendyol Mağaza Açma

the

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
201
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
21

Reputation:

Trendyol Mağaza Açma için ilk şart şirket olmadır. Şahıs şirketi için TC kimlik numarası istenirken, anonim şirket için ise vergi kimlik numarası istenmektedir. İlk aşama başvurudur. Başvuru yapmak için Trendyol.com sitesine girerek sağ üst köşede bulunan Trenyol’da Satış Yap butonuna tıklayarak gerekli bilgiler girilmelidir. Talebiniz Trendyol'a ulaştıktan sonra Trendyol Satıcı İş Ortaklığı Başvurunuz Alındı konu başlıklı mail size ulaşacaktır.

Değerlendirme/Onay işlemini Trendyol ekibi kendisi yapmaktadır. Ardında Başvurunuz Onaylandı maili size ulaşacaktır. Mailde bulunan linke tıklayarak size giriş işlemini yaptıracaktır. Burada karşınıza gerekli belge ve evrakların bulunduğu sayfa açılmaktadır. Tüm belge ve evraklar yüklendikten sonra satış yapacağınız ürünlerin yükleme işlemini yapabilirsiniz. Trendyol ekibi belge ve evrak kontrolünüzün ardından satışa sunacağınız ürünlerinizin de kontrolünü yapıp onay işlemini gerçekleştirecektir. Tüm bu işlemlerin ardından Trenyol’da satış yapabilirsiniz.

Trendyol Mağaza Açma işlemleri sizin için çok karmaşık geliyorsa Hükümdar bilişim firmamızla iletişime geçerek A'dan Z'ye tüm işlemleriniz için bizden profesyonel destek talebinde bulunabilirsiniz.
 
Üst Alt