• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Telefonu ile Spor Sitesini Kullanmanız

[Superalem] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Site Tanıtım kategorisinde canakar94 tarafından oluşturulan Telefonu ile Spor Sitesini Kullanmanız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 20 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Site Tanıtım
Konu Başlığı Telefonu ile Spor Sitesini Kullanmanız
Konbuyu başlatan canakar94
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan canakar94

canakar94

Kayıtlı Kullanıcı

İtibar:

Site Adı
betmod
Site Adresi
https://betmodgiris.com/
Açıldığı Tarih
1 Ocak 1970
Spor mobil cep telefonu ile Spor sitesini kullanmanız manasına gelmektedir. Mobil tablet ile Spor sitesini kullanmanız manasına gelmektedir. İstediğiniz her yerden haber yapılabilirsiniz, dilediğiniz her yerden oyun oynayabilirsiniz, istediğimiz her vakit siteye ulaşabilirsiniz. Sıkıntısız bir şekilde kullandığınızı göreceksiniz. Mobil program android işletim sisteminin aygıtları amacıyla geçerlidir. Mobil betmod program ios işletim sistemi aygıtları amacıyla geçerlidir.

Spor mobil ’de ücret alınıyor mu? Herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Programı indirip, kurma adımında, satın alma prosedürünü yapmayacaksınız. Program bedava bir şekilde yayınlanmaktadır. Mobil giriş yaptığınız amacıyla, faturalarınızda bir yükselme olmayacaktır. Mobil giriş yaptığınız amacıyla, internet bağlantı paketlerinizde sıra dışı bir hareketlenme olmayacaktır. Sıradan bir internet sitesini kullanıyormuş gibi faturalandırılmaya ya da internet paketinde internet hizmetini kullanmaya devam edeceksiniz. Tamamen bedava bir şekilde bu hizmeti alacak ve standart internet bağlantı ücretiniz ile eş güdümlü, haber ve oyunlarda yer aldığınızı göreceksiniz.

Üst Alt