• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Savaş Oyunları Oyna

kafka

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
2 Haz 2020
Mesajlar
22
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
30

Reputation:

Savaş Oyunları

Savaş oyunları, günümüzden 1500 yıl önceye dayanan bir geçmişe sahiptir. Her insanın ilgisini çekmeyi başarabilen bir oyun türüdür. Geçmişten günümüze gelen süreçte oldukça değişkenlik göstererek karşıma çıkmıştır. Günümüz teknoloji çağında, bilgisayarlarımızdan ve mobil cihazlarımızdan savaş oyunlarını oynama imkanı bulabiliyoruz. www.oyunrota.com web sitemizde dilediğiniz savaş oyununu ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. Günümüzde bu oyunlardan en çok oynanan tür olan hayatta kalma tarzı savaş oyunlarından en popüleri olan Pubg, pabçi oyununu da web sitemiz üzerinden her hangi bir ücret ödemeden istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızla veya tek başınıza hayatta kalarak galibiyete ulaşabilirsiniz. 3D Grafiklere sahip bu oyunda, Türkçe dil desteği de mevcuttur.

Ücretsiz PUBG Oyna

En çok oynanan oyunlardan biri olan oyunlardan pabçi oyna. Yapımcısı kore olan PUBG (Playerunknown’s Battlegrounds) oyunu Unreal 4 oyun motoru tarafından geliştirilmiştir. Türkiyede oldukça ilgi gören bu oyun oldukça dikkat çekiyor. Üstelik Türkçe dil desteğinin olması da bir avantajıdır. Hayatta kalma oyunlarında gördüğümüz gibi Pubg oyununda da amacımız hayatta kalmaktır.Oyunun başında haritada 100 kişi bulunuyor ve hepsini haritadan temizlemeniz gerekmektedir. Uçaktan, oldukça büyük bir haritaya sizi bırakan bu oyunda amacınız hemen silah bulup diğer oyuncuları öldürmek olacaktır. Yere ayak bastığınız andan itibaren hayatta kalmaya çalışıp galibiyete ulaşmayı hedefleyin.

Pubg oyununda tüm oyuncular eşit şartlarda haritada istediği bölgeye atlayabiliyor. Haritada ‘’loot’’ yerleri diye adlandırılan bu bölgelerden birine atlayıp ekipman, silah, kit ve bir çok eşya bulup kuşanabiliyorsunuz. Araç sürüşüne de izin veren PUBG araçlarla gideceğiniz yere daha kolay ulaşmanızı sağlıyor. Etrafınızda gördüğünüz binalardan bomba, zırh, tabanca, kask gibi ekipmanları toplayıp binaların üzerinde yerinizi alabilirsiniz.

PUBG’yi ücretsiz bir şekilde web sitemiz üzerinden ücretsiz oynayabilirsiniz. İsterseniz tek başınıza, isterseniz iki kişi veya dört kişilik modlarda kendinizi geliştirebilirsiniz. Eğitim modunun da yer aldığı bu oyunda kendinizi geliştirmek için bir süre bu modda oyunlar oynayabilirsiniz.

web sitemiz üzerinden ücretsiz olarak sadece klavye ve mouse ile bilgisayarınızdan ücretsiz olarak herhangi bir indirmeye gerek kalmadan oynayabilirsiniz.
 
Üst Alt