• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Sailun Lastik Kullananların Dikkat Çekici Yorumları

drminter

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
415
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
29

Reputation:

Çin ve Vietnam’da bulunan 5 fabrikada üretilen Sailun lastik çeşitleri kullanıcılarına konforlu sürüş keyfi sunmaktadır. Yaz ve kış aylarının zemin şartları dikkate alınarak üretilmiş olan lastiklerin zemin tutuşu harikadır. Yakıt tasarrufu sağlayan lastikler dünya üzerinde 50 ülkede satılmaktadır. 50 ülkedeki kullanıcılar lastikler hakkında yorumlarda bulunmuştur. Yapılan yorumlarda kullanıcılar genel hatları ile şunlardan bahsetmektedir:

Ülkenin en iyi lastik satıcılarının önerisi üzerine kullanmaya başladığını ifade eden sürücü lastiklerden yüksek performans elde ettiğini söylüyor. Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ülkelerinin batı kısmında test ettikten sonra alınmıştır. Testin yapıldığı konumun şartları dikkate alındığında lastiğin sonuçları dikkat çekicidir. Karlı zeminlerde tutuşu mükemmel olan lastikler yalnızca kuru kaldırımlarda hafif ıslık gibi bir ses çıkarmaktadır. Asfaltın durumuna göre bu ses çıkmamaktadır. Hafif karlı, çamurlu yollarda kullanılan lastikler her mevsim kullanıma uygun modellere sahiptir.

Bir başka sürücü ise lastikleri İsviçre’nin karlı otoyolları ve normal yollarında test ettiğini ve başarılı bulduğundan kullanmaya başladığını ifade etmektedir. Uzun yollar kat etmesine rağmen lastiklerin ilk günkü kalitesini devam ettirdiğini belirtmektedir.
 
Üst Alt