• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Saç Boyası Seçimi Nasıl Yapılır

drminter

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
473
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
29

Reputation:

Saç boyası seçimi yaparken birkaç püf noktaya dikkat ederek sizler de doğru saç boyasını elde edebilirsiniz. Kişiler cilt rengine uyum sağlamayan, saçında istedikleri sonucu elde edemeyecekleri ve memnuniyet duymayacakları saç boyalarını seçtikten sonra olumlu sonuçlarla karşılaşamamaktadır. Bu sebeple saç boyası seçimi yaparken gerek saç boyasının içeriğine gerekse saç boyasının renginin size uyum sağlayıp sağlamayacağına oldukça dikkat etmek gerekmektedir.

  • Saç boyası seçiminizi yaparken saç renginizin boyaya uyum sağlayıp sağlamadığından emin olmanız gerekmektedir. Açıcı uygulatmak istemeyen kişilerin sarı saç boyası ile sarı saçı elde edemeyeceklerinin bilincinde olması bu aşamada oldukça önemlidir.
  • Saç boyası seçimi yaparken boyanın organik saç boyası olması saçınızın ve sizin sağlığınız için oldukça büyük önem taşımaktadır.
  • Organik saç boyaları kişilere herhangi bir zarar vermezken organik olmayan saç boyaları çeşitli alerjik reaksiyonlara yol açabilmektedir.
  • Saçınıza zarar verebilecek kadar yoğun içerikte olan saç boyalarından uzak durmanız oldukça önemlidir. Temiz içerikte ancak pigmenti yoğun olan organik saç boyalarını tercih edebilirsiniz.
 
Üst Alt