• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Motorlu perde sistemleri

gruks

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
9 Eyl 2020
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
35

Reputation:

Sadece bir sineğin de yemeğinizden zevk aldığını fark etmek için harika bir yemeğin tadını çıkarmaktan daha sinir bozucu bir şey var mı? Açık havada yemek yemenin dezavantajlarından biri, böceklere masaya davet edilmediklerini söylemenin zor olmasıdır. Bazı motorlu perde citronella mumlarına yatırım yapmak muhtemelen iyi bir fikir olsa da, müşterilerinizi mutlu ederken böcekleri uzak tutmanın daha akıllı yolları da vardır.

Motorlu dış ekranlar , böceklere yemeğe davet edilmediklerini söylerken, dışarıda yemek yeme hissini ve manzarayı korumanıza yardımcı olabilir. Motorlu ekranlar bir uzaktan kumanda, uygulama veya ses kontrolü ile indirilebilir veya yükseltilebilir . Bu, böcekleri filtrelemenize olanak tanır, böylece müşterilerinizin yemeklerinin tadını çıkarırken istenmeyen misafirleri atmaları gerekmez. Ekranlar, misafirlerinize içeride yemek yemek kadar rahat hissedebilecek harika bir açık hava yemek deneyimi sunar.

Doğru Görünümü Bulun


Açık havada yemek yemenin en güzel kısımlarından biri manzara. Study Hall Research anketi, yemek yiyenlerin% 82'sinin tatildeyken dışarıda yemek yemeyi daha çok sevdiklerini söyledi, bu nedenle bu tatil hislerini geliştirmek için açık alanınıza yatırım yapmanın zamanı geldi. Otoparklara veya tuğla duvarlara bakan dış mekanlar, doğal olarak doğal manzaralardan veya okyanus kenarındaki masalardan daha az çekici olacaktır.

Tabii ki, her restoranın çatı katında oturma odası veya güzel bir bahçenin yanında bir konumu yoktur. Bunun yerine sahip olduklarınızla çalışın. Dış mekanınıza yeşillik katmaya yatırım yapın veya dış mekan oturma bölümünüz için eğlenceli bir tema bulun. Dış mekan bölümünüz biraz görsel ilgiye sahipse, müşteriler kendi alanınızda yemek yemekten daha heyecanlı olacaktır. İlginç bir temayı benimsemek veya dış mekanınızı güzelleştirmek için dışarı çıkmak da sizi heyecanlandırabilir ve hatta benzersiz dış mekan alanınız için her yerden müşteriler getirebilir.

https://dekorayperde.com
 
Üst Alt