• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Iphone Kilidi Açma Ne Kadar Sürer?

drminter

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
473
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
29

Reputation:

Telefonunuz kitlenmişse, kullandığınız operatörün müşteri temsilcisiyle görüşüp icloud kilidini açmasını isteyebilirsiniz. Ancak icloud kilidi açma işlemi, talebinizi takip eden 7 günlük sürede olabilecektir.

Kullandığınız operatör iphone ma işlemini gerçekleştirdiğini onaylarsa, ilk yapacağınız işlem, sürekli kullandığınızdan farklı bir operatöre ait olan SIM kartı takarak ayarlama işlemini yapmanızdır. Böylelikle farklı bir operatörle kullanmak için ıphone kilidini açmış olursunuz.

Ancak diyelim ki farklı bir SIM kartınız yok. Bu durumda iphone ma işlemi için, iphone yedekleme ve takip eden aşamada silme işlemini yapmanız gerekir. Takip eden aşamada ayarlama yardımcısını tamamlayarak icloud yedeklemesini geri yükleyiniz.

Etkinleştirme kilidi açılamıyorsa ve apple kilit açmada halen sorunlarla karşılaşıyorsanız; iTunes’da SIM kartın desteklenmediğine dair bir mesaj varsa aşağıdaki adımları izlemelisiniz:

Yalnızca desteklenen iletişim operatörleriyle uyumlu olan SIM kartları icloud kilidi açmak için kullanılmalıdır.

Etkinleştirme kilidi açma işlemlerine devam etmek için, iPhone beraberinde verilen SIM kartı kullanın ve desteklenen operatör mağazasını ziyaret edin.

Iphone geri yükleyin ve apple kilit açma işleminin uygulanmış olduğunu operatörünüze telefon ederek onaylatın.
 
Üst Alt