• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bursa özel güvenlik kursu

porsuk53

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
30 Ara 2019
Mesajlar
70
Tepkime puanı
0
Puanları
6
Yaş
26

Reputation:

Aybars Özel Güvenlik, Bursa Osmangazi'de silah ve silahsız özel güvenlik eğitim hizmeti sunmaktadır.

Özel güvenlik görevlisi olmak için bir özel güvenlik sertifikası ve özel güvenlik kimlik kartına sahip olmalısınız. Gerekli koşulları taşıdığınız takdirde silahlı veya silahsız güvenlik olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Bir kusura kayıt yaptırmak için o kursun sadece düşük ücret imkanı sunması yetersizdir. Zira, aldığınız eğitim sise meslek hayatını süresince ayakta tutacak, kendinizi geliştirebileceğiniz ve meslekte yükselmenize olanak sağlayabilecek kaliteli bir eğitim de olmalıdır.

İşte burada devreye Aybars Güvenlik giriyor. Alanında uzman ve saha tecrübeli eğitmenler, sizler için hazırlanmış ayrıntılı ders notları, evraklarınızın titizlikle takibi için Bursa Özel güvenlik kursu için Aybars Güvenliği tercih edebilirsiniz. Ayrıca, güvenlik sertifikası yenileme kursunda da Aybars Güvenlik uygun fiyatlarla yanınızda.

Bursa merkezde hem Nilüfer, hem Yıldırımdan ulaşımı kolay olan, modern dersliklere sahip Aybars Güvenlikten daha detaylı bilgi almak için internet sitesini ziyaret edebilir, yeni bir meslek sahibi olmak için ilk adımı atabilirsiniz.
 
Üst Alt