• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Büyük Beden Abiye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

drminter

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
14 Ara 2019
Mesajlar
473
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
29

Reputation:

Kadınlar dış giyim arasında rahat ve şık modeller aramalıdır. Giysileri anlamak, kadınlar için son derece önemlidir çünkü rahat hareketlilik, dışarıya şık bir görünüm ve hızlı hazırlık sağlar. Büyük boy abiye modelleri de bu konuda son derece önemli ürünlerdir. Kalitesi ve zarafeti ile her ortamda kullanılabilecek kıyafetlerin bir parçasıdır. Büyük beden abiye almak isteyen kadınlar için farklı zevklere hitap eden birçok farklı tasarım var.

Kişinin büyük kalçaları varsa, kalça sarılma modellerinden uzak durmalı ve düz etekli elbiseler giymelidir. Uzun etekli elbiseler bele takılmalı ve kısa kollu veya askısız kanatlı modeller tercih edilmelidir.

Büyük boy abiye baskıları ve tasarımları da çok önemlidir. Yatay çizgili kıyafetler kişinin daha şişman ve dikey kıyafet şeritleri onları daha zayıf yapar. Çizgili elbiseler için ince çizgili desen tercih edilmelidir. Büyük enine çizgilerden kaçınılmalıdır. Hem ince çizgiler hem de koyu renkler tercih edilirse, daha da ince bir görünüm elde edilebilir. Çizgili kıyafetler düz renklerle birleştirilebilir. Balıkçı yaka kazakları ve fırfırlı elbiseler özellikle geniş kalçaları olan kadınlar tarafından tercih edilmelidir. Üst taraf genişse, geniş kesimli etekler tercih edilebilir.
 
Üst Alt