• Konu İçeriğini Görebilmek İçin Lütfen Üye Olun. Aksi Takdirde İçeriği Göremezsiniz.

Bedava İnternet Paketleri

the

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
12 Şub 2020
Mesajlar
199
Tepkime puanı
0
Puanları
16
Yaş
21

Reputation:

Bedava internet paketleri ile öncelikle müşterilerini elde tutmayı ve sonrasında da yeni müşteri çekmeye planlayan operatörler, farklı kampanyalar düzenleyerek hediye internet ve konuşma paketleri vermektedir. Gerek yeni hat taşıma işlemleri ve gerekse mevcut müşteriler için düzenlenen bu kampanyaların tamamı, doğal olarak tüketicilerin lehine oluyor.

Operatörlerin Bedava İnternet Paketleri Savaşı
Başlık biraz abartı gelebilir ama şöyle bir düşündüğümüzde, hiçte abartı olmadığını rahatlıkla görebiliriz. Türk Telekom bedava internet kampanyaları konusunda bol keseden GB dağıtırken, rakipleri olan Vodafone ve Turkcell’de bu konuda boş durmuyor. BİP uygulamasının yanında Dergilik uygulaması ve farklı kampanyalarla Turkcell bedava internet kampanyaları düzenlerken, Vodafone bedava internet kampanyaları ile adeta Türk Telekom ile yarışıyor.

Operatörlerin verdiği bedava internet paketleri dikkate alındığında, bu konuda Türk Telekom’un bir adım daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Turkcell bedava internet konusunda geriden gelen bir operatör olsa bile, çekim kalitesinin avantajını yüksek fiyatlarında olduğu gibi kısıtlı kampanyalarıyla da sürdürüyor.
 
Üst Alt