Azar Sohbet

Azar sohbet, azar chat, azar bilgisayardan giriş, azar sohbet et, azar giriş, azar azar web, azar web giriş, azar hakkında yorumlar, azar görüntülü sohbet pc indir, azar sohbet kullanımı ve benzeri siteler, görüntülü sohbet özelliği, yabancı ve rastgele görüntülü sohbet teknikleri ve daha fazlası.

Azar Sohbet Özelliği Artık Kullanıma Hazır.

Azar kelimesini sık sık duyar olduk. Gerek sosyal medya siteleri üzerindeki reklamlarda, gerekse mobil uygulama olarak arkadaşlarımızın dilinde. Oldukça popüler olan bu uygulamanın son günlerde gider ilgi görmesi ve herkes tarafından kullanılması bende de merak uyandırdı. Azar hakkında yorumlar çok fazla olduğu halde bire bir test edip kullanma ve deneyim kazanma noktasında sizlere bir makale hazırladım.

Azar, görüntülü ve sesli konuşulabilen tipik mobil uygulama ve özelliklerden ziyade tamamı ile yeni ve tanımadığımız kişilerle arkadaşlık kurma üzerine oldukça sık tercih edilen bir uygulama.

Peki bilgisayardan veya web üzerinden direkt girişi var mı? Evet artık Azar sohbeti bilgisayardan yani web üzerinden de kullanabilmemiz mümkün. Resmi web sitesi üzerinden kolaylıkla giriş sağlanabilir.

Tercihen yabancı görüntülü sohbet sitesi merakı olan kişiler tarafından rağbet gören azar, yeni kişilerle arkadaş olmak için güzel uygulamalardan bir tanesidir.

Yeni olan bu applet ile aradığınız bir çok özelliğin yanında tüm kullanıcıların da katılabildiği ortak bir yazışma ve konuşma alanı da mevcut. Tutkunu olacağınız mobil uygulamasını Google Play ve APP Sroteden ücretsiz indirebilirsiniz.

Google Play ile İndir

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.goyal.superalem

Bir önceki yazımız olan Bol Sohbet başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*